Tasuta transport alates 40€

Blogi

Postitused sildiga 'art journal'.

22. märts 2024

Art journaling 101: Viie elemendi kollaaž

Art journaling on üks loomingulise märkmiku pidamise viise, mis põhineb visuaalsel eneseväljendusel. Art journaling-stiile on palju erinevaid: sõnalise eneseväljenduse kõrval kasutatakse näiteks joonistamist, akvarelli või kollaaži. Kollaaž on kunstivorm, mis seisneb erinevate materjalide kleepimises alusele. Kompositsioon moodustub alusele kleebitud paberi-, teibi, kanga- või muust materjalist tükkidest. Kleebitud kompositsiooni võidakse osaliselt üle värvida, templijäljenditega katta või sinna peale kirjutada. Siin artiklis annan lihtsad juhised, kuidas alustada kollaažiga ja tutvustan viie elemendi kollaaži põhimõtet.
20. veebruar 2024

Kollaaž kui vaimse tervise hoidja. Intervjuu Lauliga @scrapandthecity

Käesoleva postitusega jätkame Jonna Studio paberitöö- ja journaling-teemaliste intervjuude sarja, mis algasid stuudio inglisekeelses blogis. Antud intervjuu on järjekorras kolmas. Intervjuu Lauliga (@scrapandthecity) viisime läbi e-posti vahendusel jaanuaris.
12. september 2023

Mis on art journal ehk loominguline päevik?

Esimeses blogiartiklis kirjutan pisut sellest, mis asi on art journaling ehk loominguline päevikupidamine ja kuidas sellega alustada.

Liitu uudiskirjaga ja saa järgmiselt ostult 10% soodustust!