Tasuta transport alates 59€

Brändid

Lamp x Paperi

Lamp x Paperi on Jaapani kirjatarvete bränd, mille tooted valmivad pea kõik käsitööna ja väikestes kogustes disainer Hiroko Uno Kyotos asuvas stuudios.

Lamp x Paperi tooteid iseloomustab armastus möödunud aegade ja vanade käsikirjaliste materjalide vastu. Inspiratsiooni ammutab Uno nii Euroopa kui Jaapani vanakraami poode külastades.

Lamp x Paperi tootevalikusse kuuluvad mitmesugused paberitooted kui ka kummitemplid ja kleebised.

Loi Design

Loi Design

Loi Design on Taiwani kirjatarvete bränd, mis spetsialiseerub dekoratiivkleebistele ja -teipidele.

Nende taimemotiividega washi-teibid ja siirdekleebised on loodud spetsiaalselt kollaažiks ja muuks loominguliseks paberitööks.

Lisaks washi-teibile ja kleebistele pakume ka erinevaid Loi Design paberitooteid.

Jieyanow Atelier

Jieyanow Atelier

Jieyanow Atelier on kirjatarvete bränd, mis asutati 2018. aastal Malaisias.

Jieyanow Atelier väärtustab aeglast eluviisi ja vanade asjade ilu. Nende tumeda, ent romantilise esteetikaga loomingut iseloomustab ülim keskendumine detailidele, seda nii toodete valmistamisel kui pakendamisel.

Jieyanow Atelier’ tootevalikusse kuuluvad erinevad templid, kleebised ja käsitööpaberid.

Loe brändi kohta ka meie blogist.

Loe inglisekeelset intervjuud brändi kaas-asutaja Jieyaniga siit.

Leuchtturm1917

Leuchtturm1917

Leuchtturm1917 asutati enam kui 100 aastat tagasi Saksamaal ning sellest pere-ettevõttest on nüüdseks saanud asjaarmastajate seas kultuskaubamärk, mida iseloomustab funktsionaalne disain, kõrge kvaliteet ja lai värvivalik.

Leuchtturm1917 slogan *denken mit der Hand kannab endas ideed, et kogu meie mõtlemine ja mõistmine on seotud käsitsi kirjutamisega.

Leuchtturm1917 toodetest pakume erinevaid märkmikke, planeerijaid ja teisi paberitooteid.

Hahnemühle

Hahnemühle

Hahnemühle on pika ajalooga kirja-ja kunstitarvete kaubamärk Saksamaalt, mille tooteid valmistatakse sajandivanuste traditsioonide kohaselt.

Hahnemühle pöörab suurt tähelepanu nii paberi kvaliteedile kui ka oma ettevõtte jätkusuutlikkusele.

Hahnemühle toodetest pakume peamiselt erinevaid märkmikke.

Kuretake

Kuretake

Kuretake on Jaapani kirjatarvete bränd, mis loodi  enam kui 120 aastat tagasi. Algselt sumi tindile keskendunud pere-ettevõttest on sajandi vältel kasvanud üks tuntumaid Jaapani kirjatarvete tootjaid. Zig by Kuretake on Kuretake kaubamärk, mille nime all toodetakse erinevaid tindipliiatseid ja markereid. Jonna Studio poes pakume peamiselt Zig by Kuretake tindi- ja liimipliiatseid.
PlusMinus

PlusMinus

PlusMinus on Taiwani dekoratiivteibi ja templite bränd, mis ammutab inspiratsiooni kadunud aegadest ja vanadest paberitest. Nende teibid on sündinud nn analoogkollaažidena ning iga kujutis teibil on nagu väike ime. Jonna Studios pakume peamiselt nende washi-teipe, vähemal määral ka dekoratiivset PET-teipi.
Pion

Pion

Pion on Taiwani disainer ja illustraator, keda tuntakse eelkõige tema käsitsi joonistatud dekoratiivteipide ja kleebiste poolest. Pioni stiil on õrn ja naiselik ning tema nn girl-tapes on journaling-maailmas väga populaarsed. Jonna Stuudios pakume peamiselt Pioni siirdekleebiseid PET-ja washiteipe.
Apica

Apica

APICA on legendaarne Jaapani märkmikubränd. Apica ajalugu algab 1916. aastal, mil Osakas loodi firma  'Japan Notebook Manufacturer,' mis 1973. aastal muutis oma nime Apica-ks. Apica märkmikud on retrohõnguliste kaantega ning sulepeasõbraliku paberiga, mis valmistatakse eritellimusel koostöös Oji Paper-iga. Oji Paper on tuntud oma jätkusuutliku ja vastutustundliku paberitootmispraktika poolest.

Jonna Stuudios pakume Apica C.D. Note and C.D. Premium Note märkmikke.

Kunisawa

Kunisawa

Kunisawa on Jaapani kirjatarvete bränd, mis asutati 2017. aastal. Kunisawa kuulub pikkade traditsioonidega kirjatarvete tootjale Kawachiya, mis on tegev juba alates Edo perioodist 1603-1868.

Trolls Paper

Trolls Paper

Trolls Paper on Korea kirjatarvete bränd, mis loob oma tooteid loomingulistele inimestele. Trolls Paper jaoks on oluline keskkonnasäästlikkus ja funktsionaalne disain. Nende tooted on toodetud ja pakendatud keskkonnasõbralikult, FSC-sertifikaadiga paberist ilma vinüüli ja plastita.
Ivy Snow

Ivy Snow

Taiwani indie-disaineri ja illustraatori Ivy Snow  dekoratiivteibid ja kleebised meenutavad pisut lasteraamatute illustratsioone. Ivy Snow illustratsioonidel rullub lahti muinasjutuline maailm, millest õhkub soojust ja headust.

Ivy Snow loomingust pakume dekoratiivset PET-teipi ning postkaarte.
Dodolulu

Dodolulu

Dodolulu on illustraator Hong Kongist, kelle loomingut iseloomustab minimalism ja keskendumine elu pisiasjadele.

Liitu uudiskirjaga ja saa järgmiselt ostult 10% soodustust!