Tasuta transport alates 40eur

Leuchtturm1917: kultusbränd Saksamaalt

02. november 2023
Siin artiklis tutvustame lühidalt Leuchtturm1917 brändi ja meie poes müügil olevaid märkmikke ja planeerijaid.
Leuchtturm1917: kultusbränd Saksamaalt
Foto (c) Jonna Stuudio

Leuchtturm1917 asutati enam kui 100 aastat tagasi Saksamaal ning sellest pere-ettevõttest on nüüdseks saanud asjaarmastajate seas kultuskaubamärk, mida iseloomustab funktsionaalne disain, kõrge kvaliteet ja lai värvivalik. Leuchtturm1917 märkmikud ja planeerijad on ideaalsed kaaslased nii tööks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Nende praktilised funktsioonid, nagu sisukord, nummerdatud lehed ja taskud, aitavad Sul oma märkmeid organiseerida ja leida vajalikku teavet kiiresti. Jonna Stuudios kasutame igapäevase admin-poole planeerimiseks just Leuchtturm Paperback B6+ märkmikku.

Toon välja kolm võimalust kasutada oma Leuchtturm1917 märkmikku:

 1. Inspiratsiooniallikas: Leuchtturm1917 märkmikud on suurepärased ideede kogumiseks ja inspiratsiooni leidmiseks. Valides valgete lehtede või punktidega märkmiku, saad märkmiku kujundada just selliseks, nagu Sul endal parasjagu soov või vajadus on. Saad kasutada ka märkmikku nt visuaalse päevikuna, luues kollaaže ja kleepida pilte, väljalõikeid või muid inspiratsiooni allikaid. See aitab Sul oma loovust stimuleerida ja uusi ideid genereerida. 

2. Organiseerimise abimees: Leuchtturm1917 märkmikud on suurepärased tööriistad ka produktiivsuse suurendamiseks. Märkmike nummerdatud leheküljed ja sisukord aitavad Sul oma märkmeid kiiresti leida ning tänu punktidega või joonitud lehekülgedele saate oma mõtteid selgelt struktureerida. Lisaks on märkmikul ka taskud, kus saad hoida olulisi dokumente, lahtisi märkmelehti või visiitkaarte.


3. Reisikaaslane: Leuchtturm1917 märkmikud on suurepärased kaaslased ka reisides. Nende kompaktne suurus ja vastupidavad kaaned tagavad, et saad neid hõlpsasti kaasa võtta ja kasutada igal ajal ja igas kohas. Tagakaanel olevasse taskusse saad koguda mitmesuguseid reisimeeneid, nt postkaarte, piletikontse, fotosid jm, millega hiljem oma reisimärkmikku kujundada.

Leuchtturm1917 toodetest pakume erinevaid märkmikke, planeerijaid ja teisi paberitooteid (vaata siia). Tutvu meie valikuga ja leia endale sobiv stiilne kaaslane, mis aitab Sul oma loomingulist potentsiaali avastada. 

Kirjutamiseni

Marianne

Jaga:

Liitu uudiskirjaga ja saa järgmiselt ostult 10% soodustust!