Tasuta transport alates 40eur

Kuidas kasutada siirdekleebiseid?

09. october 2023
Siin kirjeldan lühidalt, kuidas kasutada siirdekleebiseid (transfer stickers).
Kuidas kasutada siirdekleebiseid?
Foto. (c) Pion
Siirdekleebistega saab luua põnevaid kihte oma märkmikus ja kollaažides. Siirdekleebised koosnevad kolmest osast: kõige peal on läbipaistev PET-kile, keskel siirdekleebis ja kõige all on nn tagumine eralduskile.

Toimi nii:

1. Vali välja sobiv kleeps või muster siirdekleebise lehel

2. Lõika kleebis välja. Väiksemaid kleepse või lehe servas olevaid kleebiseid ei pea samas vilumuse kasvades tingimata alati välja lõikamagi.

3. Eemalda tagumine eralduskile ja hoides kleebise servadest paigalda see soovitud (siledale) pinnale (nt märkmikuleht, kaart, paber)

4. Kasutades voltluud, münti, pangakaarti või muud kõva eset hakka õrnalt kleebist läbi pealmise kile hõõruma, alustades servadest ja liikudes ühtlaste liigutustega üle terve kleebitava pinna.

5. Kui oled kindel, et oled terve kleebise korralikult pinnale kinni hõõrunud, võid õrnalt ühest servast pealmist kilet tõsta ja vaadata, kas kleebis on pealmisest kilest lahti tulnud. Kui ei ole, jätka kuni kogu kleebis on pealmise kile pealt lahti tulnud ja saad selle eemaldada.

Jonna Stuudio e-poest leiad palju erinevaid siirdekleebiseid.

Jälgi ka meid Instagramis, kus jagame paar korda nädalas inspireerivaid pilte ja lühivideosid, sh siirdekleebiste kasutamisest paberitöös ja journaling-praktikas.


Jaga:

Liitu uudiskirjaga ja saa järgmiselt ostult 10% soodustust!