Tasuta transport alates 40eur

Jieyanow Atelier:  armastusega Malaisiast

14. september 2023
Käesolevas blogiartiklis tutvustan lühidalt ühte meie poe kaubamärki Jieyanow Atelier.
Jieyanow Atelier:  armastusega Malaisiast
Foto (c) Jieyanow Atelier
Foto (c) Jieyanow Atelier

Jieyanow Atelier asutati 2018. aastal Malaisias.  Jieyanow Atelier loob tumeda, ent romantilise esteetikaga kummitempleid ja disainpabereid. 2023. aastal lisandus ka dekoratiivteip "Odes to Life".

Suur osa nende toodangust valmib käsitsi ning on disainitud ja valmistatud Malaisias koha peal.  Kummitemplite hoidikutes kasutatud puitmaterjal on kõrge kvaliteediga ja eetiliselt hangitud. Hoidikud on lõigatud, lihvitud ja lakitud käsitsi, säilitades puidu loodusliku ilme ja karakteri.

Jieyanow Atelier väärtustab loodust, aeglast eluviisi ja vanu asju. Nende esimene kummitemplite sari In the Wild, I on inspireeritud lihtsatest põllulilledest, mis hoolimata oma ilust jäävad tihti märkamatuks. Mitmed teisedki templid on saanud inspiratsiooni loodusest ja taimedest, nt tagasihoidlikust põisrohust inspireeritud Silene Vulgaris ja romantiliste kipslilledega Baby's Breath Bouquet

Foto (c) Jieyanow Atelier

Jieyanow Atelier peab oluliseks tänulikkust, igapäeva väikeste rõõmude märkamist ning enesearmastust. Just aeglasele elule pühendatud templikollektsiooniga Slow Living armusin lootusetult Jieyani kätetöösse. Selles sarjas on vanadest raamatutest, heast veinist ja viirukist inspireeritud templid, mis kutsuvad ilusaid hetki jäädvustama ja oma ellu rohkem naudinguhetki planeerima.

Jonna Stuudios on olemas peaaegu täielik Jieyanow Aterlier kollektsioon ning uusi tooteid lisandub pidevalt. Vaata tooteid siit.


Jaga:

Liitu uudiskirjaga ja saa järgmiselt ostult 10% soodustust!