Tasuta transport alates 40eur

Creative Journaling komplekt Old & New

Komplekt Old & New sisaldab hoolikalt valitud erinevaid pabereid ja dekoratiivkleebiseid Sinu loomingulise päeviku või kollaažide jaoks. Komplekt on koostatud just neist materjalidest, mida meile endale meeldib paberitöös kasutada. Iga komplekt on erinev, pildid on illustratiivsed.
  • komplektis 40+ tk nii uut kui vintage materjali
  • sisaldub vähemalt üks postkaart, DDRi aegne originaal eksliibris, lehekülgi raamatutest (sh saksa, inglise, soome, prantsuse ja vähemal määral eesti ja vene keel), noodileht. Lisaks valik uusi journaling-tarbeid poe valikust, sh dekoratiivteibi näidis (nt Pion, La Dolce Vita, PlusMinus, Freckles Tea) ja disainpaberit (nt Pion, Loi Design, LampPaperi, La Dolce Vita jt).
  • NB! vintage materjalidel esineb määrdumist, kulumist ja iseloomulikku vanapaberi lõhna ning paatinat. Suur osa vana materjali on vähemalt 50. aastat vana.
  • NB! iga komplekt on erinev; fotod on illustratiivsed
Fotod (c) Jonna Studio

Juhul, kui soovid midagi kindlat, saada ostusoov info@jonnastudio.com
Lisa ostukorvi
15,95 €
Jaga:
Eesti-sisesed pakid toimetame SmartPosti ja Omniva pakiautomaati.

Laos olevad kaubad saadame teele 2-3 tööpäeva jooksul. Tellitava kauba tarneaeg varieeruv konkreetsest tootest (info on toote juures). Juhul, kui ostukorvis on tellitavad tooted ja laokaup, saadame paki teele alles peale tellitava kauba saabumist.

Liitu uudiskirjaga ja saa järgmiselt ostult 10% soodustust!